Зателефонувати або написати

Мілпразон (Milprazon KRKA) собаки 12,5мг/125мг (вага 5-25кг) від всіх видів гельмінтів (таб)

Торгівельна марка:Мілпразон
Країна виробник:Словения
Призначення:Заболевания кишечника , Широкого спектра действия
Форма випуска:Таблетки 
Вік:Для взрослых собак
Проти:Глистов
1 шт
136 грн

KRKA МІЛПРАЗОН - антигельминтик для собак вагою понад 5 кг

Мілпразон - комбінований антигельмінтний препарат нематоцидної та цестоцидної о дії. Діючі речовини, що входять до складу препарату, обумовлюють його широкий спектр антигельмінтної дії.

Мілпразон призначають для лікування, дегельмінтизації та профілактики при захворюваннях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp. і нематодами - Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання), в т.ч. при нематодозах, цестодозах; комбінованих нематод-цестодозних інвазіях.

Склад
Одна таблетка містить діючі речовини:

Мілбеміціна оксим - 12,5 мг
Празиквантел - 125 мг.

Допоміжні компоненти: мікрокристалічна целюлоза, натрію кроскармелоза, повідон, лактоза моногідрат, кремній колоїдний і магнію стеарат, ароматизатор м'яса, порошок дріжджів

Всі таблетки Мілпразон мають привабливий для тварин смак м'яса.

Препарат застосовують собакам одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування мінімальної терапевтичної дози 0.5 мг мільбеміціна оксима і 5 мг празиквантель на 1 кг маси тварини, з розрахунку:

Маса тіла Кількість таблеток
5-25 кг 1 таблетка
>25-50 кг 2 таблетки
>50-75 кг 3 таблетки

Попередньою голодної дієти і застосування послаблювальних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.

Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Angiostrongylus vasorum, Мілпразон таблетки для собак застосовують з лікувальною метою 4 рази з інтервалом 7 діб, з метою профілактики - кожні 4 тижні в терапевтичній дозі.

Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Thelazia callipaeda, препарат застосовують дворазово з інтервалом 7 діб.

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів і москітів (переносників збудника D. immitis) одноразово, потім 1 раз на місяць і останній раз в сезоні через 1 місяць після завершення літа комах. Перед дегельмінтизацією, слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові мікрофілярій.

Особливостей дії препарату при його першому застосуванні й скасуванні не виявлено.

Протипоказання:

  • індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (в т.ч. в анамнезі);
  • виражені порушення функції нирок;
  • виражені порушення функції печінки.
  • не слід застосовувати препарат цуценятам молодше 2-тижневого віку і масою менше 0.5 кг.
  • не підлягають дегельмінтизації виснажені й хворі на інфекційні хвороби тварини.

Дегельмінтизацію вагітних і годуючих сук, цуценят породи коллі, бобтейл і шелті при необхідності проводять під наглядом ветеринарного лікаря.

Відгуки покупців про Мілпразон (Milprazon KRKA) собаки 12,5мг/125мг (вага 5-25кг) від всіх видів гельмінтів (таб)

Поки що нема жодного коментаря. Станьте першим!
Додати відгук