Зателефонувати або написати

Royal Canin WESTIE ADULT Сух. корм для дор. собак породи вест-хайленд-вайт-тер'єр віком від 10 міс., 3кг

Торгівельна марка:Royal Canin
Країна виробник:Польша
Призначення:Повседневный
Вік:Для взрослых собак
Порода:Малі
Клас корму:Супер Преміум
0.5 кг
205 грн
3 кг
1020 грн
Опис

Сухий корм, спеціально розроблений для дорослих собак породи Ввест-хайленд-уайт-тер'єр.

Приголомшлива білосніжна шерсть. Шерсть у «весті» досить жорстка, з коротким м'яким підшерстям. Вона відрізняється дивовижним білосніжним забарвленням. Цей унікальний покрив, зовнішній вигляд якого обумовлений генетикою або типом породи, вкрай чутливий до впливу навколишнього середовища і тому потребує особливого догляду.

Шкіра, про яку треба дбати. «Весті» - це собака, особливо схильна до проблем зі шкірою. З усіх тер'єрів його, мабуть, найчастіше показують ветеринарному лікарю через скарги на стан шкіри, причому іноді в дуже ранньому віці. Яке б не було захворювання, розвивається воно, як правило, дуже швидко. І тут особливу роль відіграє харчування, яке допомагає посилити природні захисні механізми шкіри і впоратися із зовнішніми впливами, а також знизити ймовірність запальних процесів у собак.

Необхідність гігієни зубів і порожнини рота. У «весті» часто відсутні кілька малих корінних зубів, або премолярів. Тому особливо важливо забезпечувати зуби, що залишилися, належною турботою і особливо вживати заходів щодо захисту їх від зубного каменю, що розвивається у собак цієї породи з самого раннього віку і з вражаючою швидкістю.

 

  • Створено спеціально для того, щоб білосніжна шерсть вашого собаки просто світилася здоров'ям. Містить амінокислоти, необхідні для «будівництва» волоса, а також особливі жирні кислоти, одержувані з олії бурачника, лікарського і лляної олії.
  • Корм задовольнить навіть перебірливу до їжі собаку, завдяки виключно вдалій комбінації природних смаків.
  • Допомагає зменшити утворення зубного каменю у собаки завдяки хелаторам кальцію і особливій текстурі крокет. Досить великі розміри крокет були обрані спеціально для щелеп вест-хайленд-уайт-тер'єра. Їх форма стимулює розгризання, тим самим сприяючи механічному очищенню зубів і скорочуючи утворення зубного нальоту.

Кукурудзяна мука, зневоднені протеїни м’яса птиці, рис, кукурудза, тваринні жири, гідролізат білків тваринного походження, пшениця, зневоднені протеїни свинини, пшениця, екстракт цикорію, соєва олія, риб’ячий жир, мінеральні речовини, насіння льону, (0,5 %), фруктоолігосахариди, олія огірочника (0,1 %), екстракт чорнобривців прямостоячих (джерело лютеїну), гідролізат із панцира ракоподібних (джерело глюкозаміну), гідролізат із хряща (джерело хондроїтину), добавки на 1 кг: харчові добавки: вітамін A - 29 -500 ME, вітамін D3 - 800 ME, Е1 (залізо) - 98 мг, Е2 (йод) - 5,8 мг, Е4 (мідь) - 6 мг, Е5 (марганець) - 63 мг, Е6 (цинк) - 142 мг, Е8 (сeлeн) - 0,31 мг, технологічні добавки: клиноптилоліт осадового походження - 10 грамів, сенсорні добавки: екстракт чаю (джерело поліфенолів) - 150 мг, консерванти: антиоксиданти.

Вага собаки, кг Норма годування, грамів/добу
Низька активність Норальна активність Висока активність
6 93 108 122
7 104 121 137
8 115 134 152
9 126 146 166
10 136 158 179

Відгуки покупців про Royal Canin WESTIE ADULT Сух. корм для дор. собак породи вест-хайленд-вайт-тер'єр віком від 10 міс., 3кг

Поки що нема жодного коментаря. Станьте першим!
Додати відгук