Зателефонувати або написати

Vectra 3D Краплі від бліх,кліщів д/собак і цуценят від 4-10 кг (пип)

Торгівельна марка:Vectra
Країна виробник:Франция
Призначення:Заболевания кожи/шерсти, Широкого спектра действия
Форма випуска:Капли
Вік:Для всех возрастов
Проти:Блох и клещей
4-10 кг
258 грн

Ceva VECTRA 3D - Сєва Вектра 3Д - краплі від бліх і кліщів для собак від 4 до 10 кг

Краплі від бліх, кліщів, вошей, волосоїдів та інших паразитуючих комах для собак малих і середніх порід вагою від 4 до 10 кг

Ceva Vectra 3D - інноваційний інсектоакарицидний засіб останнього покоління для зовнішнього застосування, створений ветеринарами французької компанії Ceva. Перевага препарату полягає у швидкості дії, тривалому захисті та широкому спектрі дії, завдяки тому, що він має три потужних рівні захисту: препарат знищує ектопаразитів до укусу, надовго захищає від зараження, припиняє їх розмноження. Виражена репелентна (відлякувальна) дія зменшує ризик зараження собак різними захворюваннями.

Фармакологічні властивості

 • Засіб має інсектоакарицидну активність щодо личинкових і статевозрілих фаз розвитку паразитуючих комах.
 • До складу препарату входить перметрин, який блокує передачу нервових імпульсів паразита, що призводить до його паралічу і загибелі.
 • Дінотефурон діє на рецептори нервової системи комах, викликаючи їх загибель. Дінотефурон сприяє особливо активному знищенню великої кількості видів напівжорсткокрилих комах-паразитів, в тому числі клопів.
 • Піріпроксіфен - аналог гормону, який регулює ріст і розвиток бліх. Його дія полягає в порушенні нормального циклу розвитку комахи - яйце, личинка, лялечка і потім доросла особина. Перешкоджає повноцінному розвитку і викликає загибель комах на стадії розвитку лялечок, що призводить до скорочення ектопаразитів.

Дія препарату

Активні компоненти Vectra 3D, практично не потрапляючи в кров, накопичуються в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах тварини. Цим вони надають тривалий інсектоакарицидний і репелентний ефект, створюючи захисний бар'єр при контакті з яким паразитуючі комахи гинуть, не встигаючи вкусити собаку.

 • Засіб порушує кровосмоктання у паразитів вже через 5 хвилин, вони починають гинути через 2 години після нанесення препарату, а протягом 6 годин настає загибель усієї популяції паразитів.
 • Перериває цикл розвитку бліх, запобігаючи повторному зараженню.
 • Загибель і відкріплення іксодових кліщів відбувається протягом 48 годин після обробки.
 • Препарат захищає собаку від ектопаразитів протягом 30 днів.

Препарат за ступенем впливу на організм належить до малонебезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76). При попаданні в очі викликає помірне подразнення.

Показання до застосування

 • Для знищення бліх, вошей, волосоїдів, іксодових кліщів, комарів, москітів, а також для захисту тварин від нападу паразитуючих комах.
 • Лікування алергічного дерматиту, викликаного укусами бліх рекомендується починати з застосування препарату Vectra 3D.
 • Клінічно доведено ефективність засобу проти коростяних кліщів, вошей, піщаних мушок і інших комах, паразитуючих на собаках.

УВАГА

Застосування препарату цуценятам до 7-тижневого віку, собакам вагою менше ніж 1,5 кг, ослабленим, літнім тваринам, а також вагітним і годуючим самкам дозволено тільки після консультації з ветеринаром.

Заборонено застосування препарату Vectra 3D для кішок!

Склад: дінотефурон, перметрин, піріпроксіфен.
 
Фізико-хімічні властивості
 
1 полімерний тюбик-піпетка по 1,6 мл
Піпетки упаковані в блістери по 3 штуки
 
Зберігати
 
Зберігати при температурі від 2ºС до 25ºС, в захищеному від світла, сухому місці, окремо від кормів і продуктів харчування.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Зручний подовжений і закруглений тюбик-піпетка не пошкоджує шкіру, зручний для довгошерстих собак. Відкривається легким натисканням, захищена від протікання. Має різну кольорову гаму для кожної дозування.

Вийміть піпетку. Тримайте її вертикально, розташувавши великий і вказівний пальці однієї руки під великим диском піпетки. Іншою рукою візьміть наконечник піпетки над маленьким диском і з зусиллям натисніть вниз до упору в великий диск, проткнувши мембрану, яка закриває піпетку. Розведіть шерсть тварини, нанесіть препарат на суху неушкоджену шкіру на кілька точок вздовж хребта, щоб тварина не могла злизати препарат.

Повторну обробку рекомендується проводити регулярно протягом року, не частіше 1 разу на 30 днів. Препарат не слід наносити на вологу або пошкоджену шкіру.

Не слід мити тварину протягом 48 годин після обробки.

Особливостей дії препарату при першому застосуванні або при його скасуванні не виявлено. Важливо не порушувати режим застосування препарату, оскільки це може привести до зниження його ефективності.

Побічні явища й ускладнення при застосуванні препарату відповідно до інструкції не спостерігаються. При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до компонентів препарату можуть бути реакції: надмірна салівація, сльозотеча, ознаки подразнення шкіри. У таких випадках препарат треба ретельно змити водою з мийним засобом і дати антигістамінні препарати, рекомендовані лікарем.

Не рекомендується одночасно застосовувати інші інсектоакарицидні препарати.

Відгуки покупців про Vectra 3D Краплі від бліх,кліщів д/собак і цуценят від 4-10 кг (пип)

Поки що нема жодного коментаря. Станьте першим!
Додати відгук